خرمای کبکاب

خرمای کبکاب از ارقام تر یا نیمه خشک خرما می باشد که در مناطق جنوبی ایران نظیر دشتستان ، خشت و بهبهان بعمل می آید . رنگ این خرما قهوه ای تیره می باشد و شکلی کشیده و بیضی مانند دارد که طول تقریبی آن ۳ تا ۵ سانتی متر است . وزن هر عدد خرمای کبکاب حدودا بین ۸ تا ۱۲ گرم می باشد . این خرما که بطور کلی در مناطق کاملا گرمسیری کاشت می شود دارای بافتی نرم و مرطوب می باشد و طعمی شیرین و لذیذ دارد .

 

خرمای کبکاب به عنوان یکی از مغذی ترین محصولات کشاورزی شناخته میشود و علی رغم مزایای فراوانی که دارد و بدلیل سطح زیر کشت وسیع و به طبع آن تولید بسیار زیاد این محصول ، از قیمتی به مراتب ارزانتر از سایر ارقام خرما برخوردار است.

 

خرمای کبکاب دارای طبعی گرم و سرشار ویتامین ، کربوهیدرات از آنتی اکسیدان است و بهمین دلیل خاصیت ضد سرطانی دارد . کسانی که مشکلات دیابتی دارند میتوانند از این محصول به عنوان جایگزینی برای قند و شکر استفاده کنند.

فصل برداشت خرمای کبکاب شهریورماه می باشد .

 

نخل هانی جنوب افتخار دارد ، خرمای طبیعی کبکاب را در بسته بندی های شکیی و درخور همطوطنان ایرانی به این عزیزان عرضه کند . محصولات ما در بخشی با همین نام در وبسایت ما مشاهده فرمایید. امکان خرید آنلاین خرما در همین وبسایت میسر می باشد .

 

خرمای صادراتی کبکاب بسته بندی جدید Kabkab Export Dates New Package

Hanidate-Kabkab-export-date-palm-sama-dates خرمای کبکاب صادراتی سما

خرمای صادراتی-Export Dates