بسته بندی خرما

بسته بندی خرما

هدف اصلي در بسته بندي خرما اين است كه در فاصله زماني انبارداري- حمل و نقل و توزيع و تا رسيدن به دست مصرف كننده مشخصات مهم خرما حفظ شده و از صدمات و خطرات احتمالي جلوگيري شود. به طور كلي منظور از بسته بندي خرما، مجموعه سيستم آماده سازي خرما براي حمل و نقل، توزيع، انبار، خرده فروشي و مصرف نهايي است. به عبارت ديگر بسته بندي خرما به عنوان يك عملكرد تكنيكي اقتصادي است كه هدف آن به حداقل رساندن هزينه هاي توزيع در عين حال حداكثر كردن مقدار فروش و همچنين توزيع ايمن تا مصرف كننده نهائي است.

دستگاه بسته بندی خرما مناسب برای بسته بندی خرما در انواع مختلف که در کشور تولید و کشت می شود شامل خرمای مضافتی , خرمای زاهدی , خرمای هلیلی و … می باشد. دستگاه بسته بندی خرما جهت بسته بندی خرما و حفظ ارزش این ماده غذایی بسیار ارزشمند و ارتقای کیفیت آن طراحی و تولید می شود.

عمده ترین مقصد خرما های صادراتی ایران و بسیاری از کشورهای آسیای صادر کننده از جمله عراق و عربستان بندر دبی است

فرآبند بسته بندی خرما

بسته بندي بايد بتواند با خريدار ارتباط برقرار كند و اطلاعات محصول خرما و ويژگيهاي آن را به او منتقل نمايد و خرما را نمايش بدهد و سودمندي خرما محصول به او نشان دهد و باعث ترغيب مشتري براي كالا شده و سهم خود را در بازارهاي جهاني برند خريد مجدد گردد. بسته بندي بايد باعث تقويت تثبيت و افزايش دهد.

بسته بندی خرما

بسته بندی خرما درکشور ما و حتی کشورهای همسایه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بسته بندی خرما آن نیز به اشکال متنوعی انجام می شود، چرا که این محصول یکی از محصولات کشاورزی با ارزش اقتصادی بسیار بالا و ارزش غذایی بالایی می باشد.

دانلود بروشور